My Google+ האם להחליף פסיכולוג בפסיכולוגית?

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול פסיכולוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

האם להחליף פסיכולוג בפסיכולוגית?   

מאת:  יעל כוכבא    Jan 26, 2013  ||  15:10

הי סוזי
אין כל הבטחה בכך שפסיכולוגית תהיה טובה יותר עבורך מאשר פסיכולוג. איןו קשר בין מין המטפל לטיב הטיפול. ההקשר המרכזי לכך הינו איכות הפסיכולוג או הפסיכולוגית ואיכות קשר הטיפולי שהו או היא מצליחים ליצור איתך. לעיתים, יש מצב בו המטופל אינו מרוצה מהמטפל ואז הוא יחפש סיבות שונות כדי להפסיק את הטיפול. יתכן מצב אחר בו באמת המטפל לא מצליח ליצור קשר טיפולי מספק ואז נכון להחליף אותו. שוב אני אומרת שאין קשר למין המטפל. אני מציעה לך לשוחח עם הפסיכולוג שמטפל בך, להציג בפניו את הרגשתך ולהתייעץ איתו. אני חושבת שכמעט תמיד ניתן לסמוך על האינטגריטי המקצועי של המטפל שיאמר האם הוא חושב שנכון למצוא פסיכולוג או פסיכווגית חדשים או שנכון יותר לעבוד על הקושי שיש לך שכן יתכן שגם קושי זה הינו אחד מהסימפטומים שבגללם פנית לטיפול פסיכולוגי.
שיהיה בהצלחה
יעל

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
להחליף את הפסיכולוג בפסיכולוגית?   סוזי
  Jan 15, 2013 | 23:53
• 
תחליפי לפסיכולוגית ומהר   אנאבל
  Jan 16, 2013 | 14:22
• 
אולי הבעיה בך ולא בפסיכולוג ?   צביקי