My Google+ אני חושבת שעדיף לספר על כך

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול זוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

אני חושבת שעדיף לספר על כך   

מאת:  יעל כוכבא    Jun 03, 2009  ||  23:33

פטר היקר
השאלה איננה אם אתה חייב לספר לה או לא אלא האם נכון יהיה לספר לה. אתם עומדים לקשור את חייכם ולבנות את עצמכם יחד. אני חושבת שנכון יותר יהיה לפתוח בפניה את הנושא הזה כיוון שהוא כנראה מאוד משמעותי עבורך וברור שהיא היתה מעוניינת לדעת על כך כמו כל דבר משמעותי שאנחנו מעוניינים מאוד לדעת על בן הזוג איתו אנחנו חולקים את חיינו ואת ההורות על ילדינו. נוסף לכך אחת הבעיות בהסתרת נושאים משמעותיים עלינו מפני בני זוגינו הינה שאם ובמקרים רבים שומע בן הזוג על הנושא ממישהו אחר במקרה או שלא במקרה והוא חש שהאמון שלו הופר והוא יתקשה לתת אמון מלא שוב בבן הזוג שכן יש לו תחושה שרימו אותו. אני חושבת שמכל מה שאמרנו עולה כי נכון יותר יהיה לספר לה ולהתמודד עם העניין כבר עכשיו ולא להסתיר ולהתמודד עם זה בצורה שעלולה לגרום לקרע בזוגיות שלכם.
יעל

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
האם לספר לחברתי על טיפול שאני עובר   פטר
  Jun 02, 2009 | 22:05
• 
אתה לא חייב לספר לה   דידי
  Jun 03, 2009 | 15:58
• 
אם לא תספר לה אתה מרמה אותה   איריס
  Jun 03, 2009 | 22:57