My Google+ יש מה לעשות אם רוצים

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול זוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

יש מה לעשות אם רוצים   

מאת:  יעל כוכבא    May 27, 2009  ||  13:51

גליה יקרה
המצב אליו נקלעת אינו נעים אולם יש מה לעשות. את צריכה לשאול את עצמך קודם כל האם את רוצה לשקם את המצב או לא. משאלותייך נראה לי כי את לא לגמרי בטוחה אולם לא סגרת את הדלת...
אני חושבת שתהליך המלווה בטיפול זוגי יוכל להועיל לשניכם בקבלת ההחלטות וביישום שלהן. נראה לי כי יש מקום לבירור רציני מה גרם לו לבגוד בך, מה את מרגישה כלפיו, מה הוא מרגיש כלפי מה שעשה, האם את מוכנה לקבל אותו שוב בתהליך כזה או אחר, מה את מצפה מהמשך קשר איתו במידה ותחזרו להיות יחד, מה הוא מצפה להמשך הקשר, איך בונים מחדש את האמון שהופר ועוד שאלות שהמהלך הטיפול עובדים עליהן. מאידך, במידה ותחליטי להפרד ולא להמשיך את הקשר איתו הטיפול יסייע לכם להפרד בצורה הרבה יותר בריאה ופחות פוגעת כלפי שניכם ובודאי שמגן מאוד על הילדים (במידה ויש, לא ציינת אם יש) שתהליך פרידה של ההורים קשה מאוד עבורם.
בהצלחה
יעל

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
בעלי בגד בי ורוצה לחזור אלי   גליה
  May 24, 2009 | 11:56
• 
אל תקבלי אותו חזרה   גילה
  May 24, 2009 | 13:33
• 
לדעתי כדאי לנסות   שמיר