My Google+ לכי לטיפול זוגי ותבררי מה את מרגישה

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול זוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

לכי לטיפול זוגי ותבררי מה את מרגישה   

מאת:  יעל כוכבא    Feb 27, 2013  ||  18:24

רננית יקרה
את עומדת בפני החלטה די גורלית כשאת בטוחה שהוא בוגד בך. בעלך מכחיש זאת וכיוון שאת לא מאמינה למה שהוא אומר ברור שהאמון ביניכם כבר לא כל כך קיים. השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא האם את רולה באמת להמשיך לחיות איתו או לא. אם יש בך שמץ של רצון חיובי, אני חושבת שאת חייבת לעצמך את הבדיקה הרצינית האם וכיצד את ממשיכה איתו יחד. הדרך היחידה במצבכם (כשהאמון כבר הופר ולא משנה אם בצדק או שלא בצדק) היא לברר את הדברים ביחד. הגרך שאני יכולה להמליץ עליה היא טיפול זוגי. בטיפול זוגי אלו בדיוק הדברים שעושים ובמידה בסופו של דבר קיים רצון אמיתי של שני בני הזוג לחיות יחד מגדירים ביחד בטיפול הזוגי את הדרך וכיצד לעשות זאת. רצוי שגם תהליך בניית הזוגיות המחודשת ילווה על ידי הפסיכולוגית המטפלת (בהנחה שתלכו לאותה אחת שכבר מכירה אתכם) או על ידי פסיכולוג או כל מטפל זוגי אחר שיהיה מקובל על שניכם. תפקיד הטיפול הזוגי בשלב הזה הינו בעיקר לברר מה אתם באמת מרגישים זה כלפי זו, מדוע הופר האמון והאם יש רצון להחזיר את האמון על כנו. רק אם באמת לאחר הבירור מחליטים שרוצים לנסות לחזור להיות יחד מתחיל תהליך הבנייה.
שיהיה המון בהצלחה
יעל

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
אני חושדת שבעלי בוגד בי   רננית
  Feb 12, 2013 | 18:58
• 
הוא בוגד והפסיכולוגית שלו לא תעזור   ציפורה
  Feb 13, 2013 | 19:28
• 
מציעה לכם טיפול זוגי   דורין11