My Google+ תחביב משותף...

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום פורום זוגיות
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

תחביב משותף...   

מאת:  didi    Aug 23, 2009  ||  21:20

אני ובן זוגי יחד כבר למעלה משנה. לא חיים יחד עדיין מפאת המורכבות המשפחתית (אני אלמנה + 4 והוא גרוש + ילדה בת 11) אנחנו לא ממהרים כדי לא לפגוע במי מהילדים. זה יקרה, אך לא כרגע.

טוב לנו יחד. אנחנו הרבה עסוקים בעשיה למען שני הצדדים (עוזרים האחד לשניה בכל מיני תחומים מה שגורם לנו להיות עסוקים בדברים משותפים)

סקס מעולה.

לבן זוגי תחביבים . הוא עוסק בספורט: ריצה, טיסנאות, רכיבה על אופניים. מאד שומר על כושר ואוהב זאת מאד.

אני לעומתו, קצת פדלאה.... כשלא חם אני יוצאת עימו לרכיבה על אופניים. אך לא ברמה שהוא רגיל לרכב עם חבריו לספורט הזה.

אנו עדיין נהנים לרכב יחד על אף שברמה "נמוכה" עבורי.

אנו מבלים לא מעט, אוהבים מופעי מוזיקה שונים, טיולים, לבלות עם הילדים שלי ועם ילדתו, יוצאים לחופשות משותפות, חגים, שבתות.

נראה שהכל זורם אחלה.

לאחרונה, העלה בן זוגי עובדה: אין לנו תחביב משותף.

לא הבנתי... חשבתי שאנו עסוקים/מבלים המון?!

לא. הוא אמר. תחביב. ( כמו להרכיב פאזל יחד. לרקוד יחד.... רק שהוא לא אוהב פאזלים...)

הוא אמר שזה לא מפריע לו ברמה של בעיה אבל היה רוצה שיהיה לנו תחביב שלנו שנעשה יחד מעבר לעיסוקים ולבילויים.

מאותו יום, אני שוברת את הראש לאיזה תחביב משותף ניתן להתחבר...

נכנסתי ל"חוגל" וכל כך הרבה חוגים מוצעים.. ולא מצאתי אחד שנראה שיכול לעניין את שנינו...

חשבתי אולי על שחמט.

בכל אופן - מה אתן אומרות על הסוגיה?

אני, מעט מבולבלת...

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
תחביב משותף...   didi   > אתה נמצא כאן
  Aug 23, 2009 | 21:20

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד
לייבסיטי - בניית אתרים