My Google+ תלמדו איך לריב...

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול זוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

תלמדו איך לריב...   

מאת:  יעל כוכבא    Jun 30, 2009  ||  23:24

גדעון היקר
כל הזוגות רבים ביניהם. חשוב שתדע את העניין הזה מראש. השאלה היא מה עוצמת המריבות, מה התכיפות שלהן, כיצד מתנהגים בני הזוג בעת המריבה ובעיקר כיצד הם מסיימים אותה וממשיכים בחיי האהבה שלהם (או לא...).
חשוב מאוד לדעת כיצד לריב, מה לא להגיד בעת המריבה, כיצד לא להכניס את כל ההסטוריה כשמתחילים לריב וכו...
אסוק להגיע לאלימות מילולית או פיסית בשום מקרה ואם זה קורה צריך מיד לטפל בנושא. אלימות מכל צורה שהיא הינה מחוץ לכללים המותרים.
אחד הדברים שממש קריטיים, אל תלכו לישון בלי שהתפייסתם.ללכת לישון כועסים זה על זו זה ממש הרסני לקשר.
לדעת לריב צעיתים צריך ללמוד ולכן אני ממש מציעה לכם ללכת לטיפול זוגי ולעבוד על הנקודות הללו שכן אלו דברים נרכשים, ניתן ללמוד אותם ואפשר לשנות באופן דרסטי את התנהגותכם בעת מריבה ולגרום לקשר הזוגי ביניכם להיות באיכות גבוהה בהרבה מזו שהוא כיום.
יעל

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
אני ואשתי רבים נורא   גידעון
  Jun 23, 2009 | 15:34
• 
תחזרו לטיפול ותעזרו לעצמכם   מריאנה
  Jun 28, 2009 | 12:26
• 
תהפכו את המריבות למשהו סביל   שמעוני
  Jun 28, 2009 | 12:54