My Google+ טיפול זוגי טוב או רע לי ?

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום טיפול זוגי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

טיפול זוגי טוב או רע לי ?   

מאת:  גילית    Jan 31, 2013  ||  19:50

אנחנו נשואים 5 שנים ועדיין אין לנו ילדים. בעלי לא רוצה ילדים כי כמו שהוא אמר הוא לא רוצה שיפריעו לנו בזוגיות. אני מאוד רוצה כבר ילדים ומשתגעת ומרגישה שדווקא זה פוגע בזוגיות שלנו. הצעתי לו שיבוא איתי לפסיכולוגית לטיפול זוגי קצר שנברר קצת את העניין הזה והוא מאוד כעס עלי. לא כל כך הבנתי למה והלכתי לבדי לפסיכולוגית למספר פגישות וזה עשה לי טוב מאוד והבנתי קצת את המצב. אבל הוא ממשיך לסרב. הפסיכולוגית שאליה הלכתי אמרה שאי אפשר להכריח אותו אבל רצוי מאוד שיגיע לטיפול זוגי יחד איתי. הוא מצידו מסרב וגם לוחץ עלי להפסיק ללכת לפסיכולוגית. אני מרגישה מאוד מבולבלת כיוון שמצד אחד אני רוצה להמשיך ללכת לפסיכולוגית ומצד שני אני רוצה טיפול זוגי יחד איתו והוא ממש מברב ואפילו בעייתי מאוד. מה לעשות?

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
טיפול זוגי טוב או רע לי ?   גילית   > אתה נמצא כאן
  Jan 31, 2013 | 19:50
• 
אל תפסיקי ללכת לפסיכולוגית שלך   dganit11
  Feb 01, 2013 | 08:56
• 
טיפול זוגי ? כן או לא   יעל כוכבא
  Feb 12, 2013 | 16:21

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message