My Google+ קושי בשילוב בין העבודה לקשר הזוגי

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום פורום זוגיות
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

קושי בשילוב בין העבודה לקשר הזוגי   

מאת:  גלעד    Nov 27, 2010  ||  12:38

אני נשוי 8 שנים + ילדה בת 5. אני בן 35 ואשתי בת 31. בשנים האחרונות הידרדרו היחסים בינינו כשבעצם בשנתיים האחרונות אני גר בדירה שלנו אבל אנחנו ישנים בנפרד אין זוגיות וכו, בעיקר בגלל שהתייאשנו והחלטנו שאנחנו לא מתאימים. מאז שהבת שלי נולדה הידרדרו היחסים והתרחקנו זה מזו היא לאימהות ואני לעבודה ולקריירה. הבעייה שלי היא שאני מורעל לעבודה ושאפתן וזינקתי משמעותית בקריירה בשנים האחרונות. במקביל הזנחתי את הבית ואת אשתי, אני מגיע בתשע בלילה ובסוף השבוע אני עייף, והיא בדיכאון, הפסקנו לשכב יחד. החלטתי לאחרונה לצאת מהבית שכרתי דירה קטנה ועוד שבועיים אני נכנס. אני מלא פחדים איך אסתדר לבד (נקיון אוכל כביסה וכו...לא יודע איך לטפל בזה...) אבל יש לי גם ציפייה שאולי אוכל להניח את הראש ולישון בשקט.
השאלה שלי היא האם אני יכול בכלל למצוא אישה שתתאים לי עם כל העניין של הקריירה וכו? האם לדעתכם יש לי סיכוי למצוא אישה שבכלל תאהב את הקריירה שלי ואותי או לוותר על הקריירה למען אהבה. ניסיתי לשלב לא הצלחתי... מה לעשות?

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
קושי בשילוב בין העבודה לקשר הזוגי   גלעד   > אתה נמצא כאן
  Nov 27, 2010 | 12:38
• 
תרגיע את העבודה   איילת
  Nov 29, 2010 | 08:52
• 
איפה אתה חי?   תמיר
  Nov 30, 2010 | 14:15
•