My Google+ בעלי מערב את ההורים שלו

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום פורום זוגיות
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

בעלי מערב את ההורים שלו   

מאת:  רויטל    Oct 31, 2016  ||  14:20

אני נשואה 4 חודשים, הכרנו שנה לפני הנישואין וכבר מאז ידעתי שיש לי בן זוג מפונק הוא הקטן בבית וכל מה שהוא רוצה הוא מקבל. היו לנו כמה מריבות גדולות ובכולן הוא פנה להורים .. הוא מספר להם הכל, לאחיות שלו ואפילו גיסתי מעודכנת והוא מספר דברים פרטיים .. מלכלך עלי.. אחרי שהכל נרגע הוא אפילו לא מבין איזה נזק הוא עושה.. פעם אחרונה כשרבנו דיברתי עם אחותו כי היא ידעה הכל ממנו , ורציתי לפנות אליה אולי תעזור היא לא ענתה לטלפון ולא חזרה. כבר לא בא לי ללכת אליהם אני מרגישה עירומה לידם מרוב שהם יודעים פרטים עלינו. ובעלי חושב שכך הוא לוחץ עלי להשתנות איך שהוא היה רוצה לא מבין שזה עוד יפריד בינינו לעד. אני אוהבת את בעלי והוא גם ורוצה להציל את הנישואין שלי.. ומרגישה שבעלי לא מבין איזה נזק הוא עושה .. מחכה לשמוע מה עלי לעשות?

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
בעלי מערב את ההורים שלו   רויטל   > אתה נמצא כאן
  Oct 31, 2016 | 14:20
• 
בעלך וההורים   יעל כוכבא
  Dec 29, 2016 | 16:22

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד
לייבסיטי - בניית אתרים