My Google+ מבולבלת

נקודת מפנה - מכון לשינוי,                                                     התפתחות אישית והגשמה עצמית

050-3375123    

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכל השירותים הקשורים לתחום הטיפולי.
המדריך השלם לטיפול זוגי  |  

הצגת הודעה בפורום פורום זוגיות
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: יעל כוכבא

מבולבלת   

מאת:  yossia100011    Oct 31, 2015  ||  09:22

בקר טוב ושבת שלום !!!

אני נשואה מזה 26 שנים ובשנים האחרונות חלקה נסיגה מחוק רצינית בקשר שלי ושל בעלי.
אני בת 51 ובעלי בן 56 .
בשנים האחרונות כאשר הייתי צריכה סתם לחגוג יום הולדת או יום נישואים פשוט לא הייתה התייחסות .
בשנים עברו הייתה הייתחסות ואני מאוד נפגעת ונפגעתי .
לבעלי אני תמיד רוכשת בגדים או כל מיני דברים שהוא רוצה כי הוא לא קונה לעצמו כלום .
ביום נישואים של 25 פשוט לא הייתה הייחתסות ומכאן בא המשבר הגדול שלי אליו .
התשובות שלו היו " מה את עושה מזה עניין " מה את מחפשת תשומת לב, כן אני מחפשת תשומת לב כי זה מה שאישה רוצה .
ביום הולדת של גיל 50 אם הילדים לא היו אומרים שנלך אז מצדו כלום ככה גם יום הולדת 51 שבכלל לא חגגנו .
אני חגגתי לו כל הזמן ימי הולדת מיוזמתי והזמנתי משפחה והוא בכלל לו.
היה לנו יום נישואים 26 כמובן שלא הייתה הייחסות ואנחנו פשוט לא מדברים כי אני לא רוצה , הילדים היצעו שהוא ירכוש כרטיס לחו"ל הוא הסכים כי הוא צריך שיחליטו עבורו לי נשבר מזה שכל הזמן צריך להחליט עבורו להגיד לו לבוא לגיד לו לעשות אין לא יוזמה אישית בכלל .
גילוי נאות אני אדם מאוד עצבני וחסרת סבלנות כי אני שונאת שאין יחס .
וגם יש לי קבוצות חברות שאני מבלה איתם מידי פעם (בבית קפה בלבד) כי כולם נשואות ואז אני אמרתי לו שאיתם יותר כייף לי כי אני
הולכת צוחקת ומדברת וסתם חברה נעימה המפגש החברתי שלנו הוא פעמים בשבוע וזה עושה לי הכי כייף שבעולם .
אתמול אמרתי לו שאני ממש רוצה לפרק את החבילה ושאני רוצה לעזוב את הבית כי לא טוב לי ' אין לי עם מי לדבר עם מי להתייעץ אנחנו יכולים לשבת שעות ולא להחליף מילה .
יחסי האישות שלנו זה אחת לכמה זה כי זה לא כייף כמו שהיה פעם .
פעם הוא היה אומר לי שנדבר או סתם שנצא ונדבר הפעם אין בעייה הבית פתוח ואת יכולה ללכת.
כמובן שלהיות גרושה זה צריך להיות מליונרית זה גם מה שהחברות שלי אמרו לי ויש לי גם חברות גרושות והם אמרו שזה לא קל.
החברות חגגו לי ימי הולדת , החברות שלי התייחסו אליי .
אני לא רוצה לפתוח פרק ב' בחיים שלי
כיום אני נמצאת במצב שלא יודעת מה לעשות הדבר היחיד שאני יודעת שלהיות בבית לא כייף בכלל גם בגלל הילדים שהם לטובתו ובכלל לא כייף לי כי כל הזמן מבקרים אותי , כל דבר שאני אומרת או מדברת צועקים עליי .
יש לציין כי כבר היינו מספר רב של פעמים אצל יועץ נישואין כמובן שזה לא צלח
אשמח מאוד לקבל הצעתכם

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
מבולבלת   yossia100011   > אתה נמצא כאן
  Oct 31, 2015 | 09:22
• 
נתק בזוגיות   kobiy880
  Jul 14, 2018 | 20:13

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד